Alt
Prísur
 
 
Í tíni kurv
Samlað upphædd
Vís innkeypskurv
(
vørur)
Vørunr. Vørunavn Eind Mynd Prísur v/MVG

Starvsfólk

Høvuðsskrivstovan
Rógvi Andrias Fossádal
Stjóri
Tel. 340440
raf@rusan.fo

Rúni Herup Olsen
Innkeypsleiðari
Tel. 340430
runi@rusan.fo

Guðrið Ellefsen - í farloyvi
Sølu- og tænastuleiðari
Tel. 340410
gudrid@rusan.fo

Jógvan Jacobsen
Rakstrarleiðari
Tel. 340444
jogvan@rusan.fo

Tove Lysholm Jensen
Bókhaldari
Tel. 340421
tove@rusan.fo

Kára Matras Jensen
Skrivari/journal
Tel. 340441
kmj@rusan.fo
 
Handilin í Tórshavn
Theis Herdalur
Handilsleiðari í Havn og á Sandi
Tel. 340411
theis@rusan.fo

Bjørg Joensen
Varahandilsleiðari í Havn
Tel.
bjorgj@rusan.fo

Annika á Rógvi Joensen
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340425
annika@rusan.fo

Anthony Darracq
Sølufólk
Tel. 340400
anthony@rusan.fo

Heidi Samuelsen
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340400
heidi@rusan.fo

Kasper Skovlund
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340426
kasper@rusan.fo

Ottolina Hansen
Sølufólk
Tel. 340449
ottolina@rusan.fo

Sára Várdis Sandoy
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340400
vardis@rusan.fo

Durita Martinsdóttir
Lærlingur
Tel. 340400

Jóan Jacob Jacobsen
Goymslufólk
Tel. 340418
jjacob@rusan.fo

Eirikur á Kletti
Hjálparfólk
Tel. 340400

Andras á Lofti
Hjálparfólk
Tel. 340400

Bára Ellefsen
Hjálparfólk
Tel. 340400

Leivur Smith
Hjálparfólk
Tel. 340400

Oskar Mortensen Egholm
Hjálparfólk
Tel. 340400

Svanhild Ottarsdóttir
Hjálparfólk
Tel. 340400

Paul Kjartan Matras
Sølufólk
Tel. 340401
 
Handilin í Saltangará
Jónfríð Eyðunsson
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340406
jonfrid@rusan.fo

Sigga Sólheim Højgaard
Sølufólk
Tel. 340406
sigga@rusan.fo

Daniel Sørensen
Hjálparfólk
Tel. 340406

Fríði K. Justesen
Hjálparfólk
Tel. 340406

Hansa Heðinsdóttir Ellefsen
Hjálparfólk
Tel. 340406

Vár Midjord
Hjálparfólk
Tel. 340406
 
Handilin í Klaksvík
Fríðbjørg Weihe
Handilsleiðari í Klaksvík, í Saltangará og við Norðskála
Tel. 340416
fridbjorg@rusan.fo

Lars Bo Christensen
Sølufólk
Tel. 340402

Birita Hansen
Lærlingur - í farloyvi
Tel. 340402

Irdi Petersen
Hjálparfólk
Tel. 340402

Zoran Domazetoski
Hjálparfólk
Tel. 340402

Joan Fríða Poulsen
Hjálparfólk
Tel. 340402

Elsebeth Syderbø
Hjálparfólk
Tel. 340402
 
Handilin í Trongisvági
Harriet Hjelm Joenesen
Handilsleiðari
Tel. 340413
harriet@rusan.fo

Ári Ákason
Sølufólk
Tel. 340403
ari@rusan.fo

Iris Franksdóttir
Hjálparfólk
Tel. 340403

Kristel Dam
Sølufólk
Tel. 340403

Poul Martin Joensen
Hjálparfólk
Tel. 340403

Sissal Poulsen
Hjálparfólk
Tel. 340403
 
Handilin í Miðvági og Vestmanna
Allan Nielsen
Handilsleiðari í Miðvági og í Vestmanna
Tel. 340404
allan@rusan.fo

Janny Gudmundsen
Sølufólk
Tel. 340404
janny@rusan.fo

Ann-Margit Danielsen
Hjálparfólk
Tel. 340405

Anne Sophie Nordendal
Hjálparfólk
Tel. 340404

Solveig Leonsson
Hjálparfólk
Tel. 340405

Aleth Jacobsen
Hjálparfólk
Tel. 340404

Laila Símunardóttir Hansen
Sølufólk - í farloyvi
Tel. 340408
 
Handilin á Sandi
Anita Joensen
Sølufólk
Tel. 340415
anita@rusan.fo

Anna Sofía Vidtfeldt
Sølufólk
Tel. 340405
annasofia@rusan.fo

Bjarni Dalsgaard
Sølufólk
Tel. 340405
bjarni@rusan.fo
 
Handilin við Norðskála
Julia Hansen
Sølufólk
Tel. 340407
julia@rusan.fo

Sanvør Hansen
Sølufólk
Tel. 340407
sanvor@rusan.fo

Trygvi Rúnason
Hjálparfólk
Tel. 340407

Sonni Eyðfinnsson Davidsen
Hjálparfólk
Tel. 340407
 
Høvuðsgoymslan á Hjalla
Martin Enok Jespersen
Goymsluleiðari
Tel. 340419
martin@rusan.fo

Hans Kári Hansen
Goymslufólk
Tel. 340439
hanskari@rusan.fo

Oddur av Reyni Eliasen
Goymslufólk
Tel. 340409

Johan Ravnur Jacobsen
Goymslufólk
Tel. 340400