Alt
Prísur
 
 
Í tíni kurv
Samlað upphædd
Vís innkeypskurv
(
vørur)
Vørunr. Vørunavn Eind Mynd Prísur v/MVG

Starvsfólk

Høvuðsskrivstovan
Rógvi Andrias Fossádal
Stjóri
Tel. 340440
raf@rusan.fo

Jan Arabo
Fíggjar- og fyrisitingarleiðari
Tel. 340420
jan@rusan.fo

Rúni Herup Olsen
Innkeypsleiðari
Tel. 340430
runi@rusan.fo

Jógvan Jacobsen
Rakstrarleiðari
Tel. 340444
jogvan@rusan.fo

Tove Lysholm Jensen
Bókhaldari
Tel. 340421
tove@rusan.fo

Kára Matras Jensen
Skrivari/journal
Tel. 340441
kmj@rusan.fo
 
Handilin í Tórshavn
Theis Herdalur
Handilsleiðari í Havn og á Sandi
Tel. 340411
theis@rusan.fo

Annika á Rógvi Joensen
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340425
annika@rusan.fo

Anthony Darracq
Sølufólk
Tel. 340400
anthony@rusan.fo

Kasper Skovlund
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340426
kasper@rusan.fo

Ottolina Hansen
Sølufólk
Tel. 340449
ottolina@rusan.fo

Durita Martinsdóttir - í farloyvi
Lærlingur
Tel. 340400

Jóan Jacob Jacobsen
Goymslufólk
Tel. 340418
jjacob@rusan.fo

Eirikur á Kletti
Hjálparfólk
Tel. 340400

Bára Ellefsen
Hjálparfólk
Tel. 340400

Leivur Smith
Hjálparfólk
Tel. 340400

Oskar Mortensen Egholm
Hjálparfólk
Tel. 340400

Svanhild Ottarsdóttir
Hjálparfólk
Tel. 340400
 
Handilin í Saltangará
Fríðbjørg Weihe
Handilsleiðari í Saltangará
Tel. 340416
fridbjorg@rusan.fo

Jónfríð Eyðunsson
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340406
jonfrid@rusan.fo

Sigga Sólheim Højgaard
Sølufólk
Tel. 340406
sigga@rusan.fo

Fríði K. Justesen
Hjálparfólk
Tel. 340406

Hansa Heðinsdóttir Ellefsen - í farloyvi
Hjálparfólk
Tel. 340406

Vár Midjord
Hjálparfólk
Tel. 340406
 
Handilin í Klaksvík
Julia Hansen
Handilsleiðari í Klaksvík
Tel. 340412
julia@rusan.fo

Birita Hansen
Lærlingur - í farloyvi
Tel. 340402

Lars Bo Christensen
Sølufólk
Tel. 340402

Joan Fríða Poulsen
Hjálparfólk
Tel. 340402

Elsebeth Syderbø
Hjálparfólk
Tel. 340402
 
Handilin í Trongisvági
Harriet Hjelm Joenesen
Handilsleiðari
Tel. 340413
harriet@rusan.fo

Ári Ákason
Sølufólk
Tel. 340403
ari@rusan.fo

Iris Franksdóttir
Hjálparfólk
Tel. 340403

Kristel Dam
Sølufólk
Tel. 340403

Poul Martin Joensen
Hjálparfólk
Tel. 340403

Sissal Poulsen
Hjálparfólk
Tel. 340403
 
Handilin í Miðvági og Vestmanna
Allan Nielsen
Handilsleiðari í Miðvági og í Vestmanna
Tel. 340404
allan@rusan.fo

Janny Gudmundsen
Sølufólk
Tel. 340404
janny@rusan.fo

Ann-Margit Danielsen
Hjálparfólk
Tel. 340405

Anne Sophie Nordendal
Hjálparfólk
Tel. 340404

Solveig Leonsson
Hjálparfólk
Tel. 340405

Aleth Jacobsen
Hjálparfólk
Tel. 340404

Laila Símunardóttir Hansen
Sølufólk - í farloyvi
Tel. 340408
 
Handilin á Sandi
Anita Joensen
Sølufólk
Tel. 340415
anita@rusan.fo

Anna Sofía Vidtfeldt
Sølufólk
Tel. 340405
annasofia@rusan.fo

Bjarni Dalsgaard
Sølufólk
Tel. 340405
bjarni@rusan.fo
 
Handilin við Norðskála
Sanvør Hansen
Sølufólk
Tel. 340407
sanvor@rusan.fo

Trygvi Rúnason
Hjálparfólk
Tel. 340407

Sonni Eyðfinnsson Davidsen
Hjálparfólk
Tel. 340407
 
Høvuðsgoymslan á Hjalla
Martin Enok Jespersen
Goymsluleiðari
Tel. 340419
martin@rusan.fo

Hans Kári Hansen
Goymslufólk
Tel. 340439
hanskari@rusan.fo

Oddur av Reyni Eliasen
Goymslufólk
Tel. 340409