Alt
Prísur
 
 
Í tíni kurv
Samlað upphædd
Vís innkeypskurv
(
vørur)
Vørunr. Vørunavn Eind Mynd Prísur v/MVG

Starvsfólk

Høvuðsskrivstovan
Rógvi Andrias Fossádal
Stjóri
Tel. 340440
raf@rusan.fo

Rúni Herup Olsen
Innkeypsleiðari
Tel. 340430
runi@rusan.fo

Guðrið Ellefsen
Sølu- og tænastuleiðari
Tel. 340410
gudrid@rusan.fo

Jógvan Jacobsen
Rakstrarleiðari
Tel. 340444
jogvan@rusan.fo

Tove Lysholm Jensen
Bókhaldari
Tel. 340421
tove@rusan.fo

Kára Matras Jensen
Skrivari/journal
Tel. 340441
kmj@rusan.fo
 
Handilin í Tórshavn
Theis Herdalur
Handilsleiðari í Havn og á Sandi
Tel. 340411

Annika á Rógvi Joensen
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340425
annika@rusan.fo

Sára Várdis Sandoy
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340400
vardis@rusan.fo

Ottolina Hansen
Sølufólk
Tel. 340401
ottolina@rusan.fo

Jóan Jacob Jacobsen
Goymslufólk
Tel. 340418
jjacob@rusan.fo

Heidi Samuelsen
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340400
heidi@rusan.fo

Kasper Skovlund
Sølufólk
Tel. 340400
kasper@rusan.fo

Durita Martinsdóttir
Lærlingur
Tel. 340400

Flóvin Jógvansson
Hjálparfólk
Tel. 340400

Anthony Darracq
Hjálparfólk
Tel. 340400
anthony@rusan.fo

Johan Ravnur Jacobsen
Goymslufólk
Tel. 340400

Andras á Lofti
Hjálparfólk
Tel. 340400

Rosa Mortensen Egholm
Hjálparfólk
Tel. 340400
 
Handilin í Saltangará
Sigga Sólheim Højgaard
Sølufólk
Tel. 340406
sigga@rusan.fo

Jónfríð Eyðunsson
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340406

Anette Sonne
Dekoratør og hjálparfólk
Tel. 340406
 
Handilin í Klaksvík
Fríðbjørg Weihe
Handilsleiðari í Klaksvík, í Saltangará og við Norðskála
Tel. 340406
fridbjorg@rusan.fo

Birita Hansen
Lærlingur
Tel. 340402

Paul Kjartan Matras
Lærlingur
Tel. 340402

Hilmar Antoniussen
Hjálparfólk
Tel. 340402
 
Handilin í Trongisvági
Harriet Hjelm Joenesen
Handilsleiðari
Tel. 340401
harriet@rusan.fo

Ári Ákason
Sølufólk
Tel. 340403
ari@rusan.fo

Kristel Dam
Sølufólk
Tel. 340403
 
Handilin í Miðvági og Vestmanna
Allan Nielsen
Handilsleiðari í Miðvági og í Vestmanna
Tel. 340404
allan@rusan.fo

Janny Gudmundsen
Sølufólk
Tel. 340404
janny@rusan.fo

Anne Sophie Nordendal
Hjálparfólk
Tel. 340404
 
Handilin á Sandi
Anita Joensen
Sølufólk
Tel. 340405
anita@rusan.fo

Anna Sofía Vidtfeldt
Sølufólk
Tel. 340405
annasofia@rusan.fo

Bjarni Dalsgaard
Sølufólk
Tel. 340405
bjarni@rusan.fo
 
Handilin við Norðskála
Julia Hansen
Sølufólk
Tel. 340407

Sanvør Hansen
Sølufólk
Tel. 340401/340407
 
Høvuðsgoymslan á Hjalla
Martin Enok Jespersen
Goymsluleiðari
Tel. 340409
martin@rusan.fo

Hans Kári Hansen
Goymslufólk
Tel. 340409
 
Farspor
Hendan síðan brúkar farspor (cookies) fyri at geva tær eina betri uppliving. Les meira um, hvussu vit brúka farspor, og hvussu tú broytir tínar stillingar her.