Alt
Prísur
 
 
Í tíni kurv
Samlað upphædd
Vís innkeypskurv
(
vørur)
Vørunr. Vørunavn Eind Mynd Prísur v/MVG

Starvsfólk

Høvuðsskrivstovan
Rógvi Andrias Fossádal
Stjóri
Tel. 340440
raf@rusan.fo

Rúni Herup Olsen
Innkeypsleiðari
Tel. 340430
runi@rusan.fo

Guðrið Ellefsen
Sølu- og tænastuleiðari
Tel. 340410
gudrid@rusan.fo

Jógvan Jacobsen
Rakstrarleiðari
Tel. 340444
jogvan@rusan.fo

Tove Lysholm Jensen
Bókhaldari
Tel. 340421
tove@rusan.fo

Kára Matras Jensen
Skrivari/journal
Tel. 340441
kmj@rusan.fo
 
Handilin í Tórshavn
Theis Herdalur
Handilsleiðari í Havn og á Sandi
Tel. 340411

Annika á Rógvi Joensen
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340425
annika@rusan.fo

Jóan Jacob Jacobsen
Goymslufólk
Tel. 340418
jjacob@rusan.fo

Ottolina Hansen
Sølufólk
Tel. 340401
ottolina@rusan.fo

Sára Várdis Sandoy
Lærlingur
Tel. 340400
vardis@rusan.fo

Heidi Samuelsen
Sølufólk og ráðgevi
Tel. 340400
heidi@rusan.fo

Kasper Skovlund
Sølufólk
Tel. 340400
kasper@rusan.fo

Durita Martinsdóttir
Hjálparfólk
Tel. 340400

Flóvin Jógvansson
Hjálparfólk
Tel. 340400

Johan Bennason Poulsen
Hjálparfólk
Tel. 340400

Andras á Lofti
Hjálparfólk
Tel. 340400

Rosa Mortensen Egholm
Hjálparfólk
Tel. 340400
 
Handilin í Saltangará
Fríðbjørg Weihe
Handilsleiðari í Klaksvík, í Saltangará og við Norðskála
Tel. 340406
fridbjorg@rusan.fo

Sigga Sólheim Højgaard
Sølufólk
Tel. 340406
sigga@rusan.fo

Anette Sonne
Dekoratør og hjálparfólk
Tel. 340406

Birita Hansen
Hjálparfólk
Tel. 340406

Jónas Brekku
Hjálparfólk
Tel. 340406
 
Handilin í Klaksvík
Jónfríð Eyðunsson
Sølufólk
Tel. 340402

Paul Kjartan Matras
Lærlingur
Tel. 340402

Fríði Elisson
Hjálparfólk
Tel. 340402

Hilmar Antoniussen
Hjálparfólk
Tel. 340402
 
Handilin á Drelnesi
Harriet Hjelm Joenesen
Handilsleiðari
Tel. 340401
harriet@rusan.fo

Jonhild Andreasen
Sølufólk
Tel. 340413
jonhild@rusan.fo

Kristel Dam
Sølufólk
Tel. 340403
 
Handilin í Miðvági og Vestmanna
Allan Nielsen
Handilsleiðari í Miðvági og í Vestmanna
Tel. 340404
allan@rusan.fo

Janny Gudmundsen
Sølufólk
Tel. 340404
janny@rusan.fo

Anne Sophie Nordendal
Hjálparfólk
Tel. 340404

Kristianna Hansen
Hjálparfólk
Tel. 340404

Tórfríð Erlingsdóttur
Hjálparfólk
Tel. 340404
 
Handilin á Sandi
Anita Joensen
Sølufólk
Tel. 340405
anita@rusan.fo

Anna Sofía Vidtfeldt
Sølufólk
Tel. 340405
annasofia@rusan.fo

Bjarni Dalsgaard
Sølufólk
Tel. 340405
bjarni@rusan.fo
 
Handilin við Norðskála
Julia Hansen
Sølufólk
Tel. 340407

Sanvør Hansen
Sølufólk
Tel. 340401/340407

Maria á Stongum
Hjálparfólk
Tel. 340407
 
Høvuðsgoymslan á Hjalla
Martin Enok Jespersen
Goymsluleiðari
Tel. 340409
martin@rusan.fo

Hans Kári Hansen
Goymslufólk
Tel. 340409

Teitur G. Hofgaard
Goymslufólk
Tel. 340409